środa, 18 grudnia 2013

715. w pogoni za chwilą wolnego...


green smoothie z nerkowcami { szpinak, jogurt naturalny, gruszka, kaki }; kruche ciastka owsiane
green smoothie with cashews { spinach, naturaln yogurt, pear and persimmon } ; cookies

Miały być pyszne ciasteczka...ale zadzwonił tata...i trochę za długo pobyły w piekarniku. Na szczęście dało się je zjeść :P

Jak to jest, że mamy tyle planów i teoretycznie dużo czasu do ich realizacji, ale później okazuje się, że obowiązki muszą przejąć górę nad naszymi ambitnymi i o niebo ciekawszymi zajęciami? Nasza wychowawczyni, nauczycielka matematyki, na pewno sprawiła nam wspaniały "prezent" na święta...

Jutro wigilia klasowa! I wreszcie wolne.
Tymczasem ja już od prawie dwóch tygodni wprowadzam u siebie świąteczny nastrój. W domu pachnie wanilią, pomarańczą, cynamonem...lecą świąteczne piosenki, a ja próbuję myśleć optymistycznie. Brakuje tylko choinki, ale zobaczę ją już w domu. 
Uda się. W tym roku się uda!

9 komentarzy:

 1. Jak ja uwielbiałam klasowe wigilie, było wtedy tak absolutnie cudownie... chciałabym chyba wrócić do tamtych czasów. Nawet bez 'chyba'.

  Obowiązki mają to do siebie, że zawsze są w hierarchii wyżej od planów wszelakich, ale trzymają nas w ryzach, więc dyscyplinują nas i pozwalają docenić chwile wolnego, a te chyba naprawdę niedlugo dopadną nawet zapracowaną Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już jutro masz wigilię klasową ? Farciara ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham te kubki z ikei, są boskie! A tym koktajlem chętnie doładowałabym sobie akumulatory, które domagają się porcji witamin- i to solidnej, bo mój katar zaczyna mi coraz bardziej dokuczać

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety obowiązki zawsze biorą górę nad wszystkim innym :)
  trochę się dziś zgrałyśmy z zielonym koktajlem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dzisiaj piekłam chleb, zamiast niecałą godzinę, to siedział 1,5 h w piekarniku :D Ale da się zjeść, trochę twardszy jest :P Ale to wszystko przez świąteczne porządki. A ciacha pysznie wyglądają, a najchętniej porwałabym koktajl :))

  OdpowiedzUsuń
 6. idą święta :D atmosferę robimy sobie same, ale to najważniejsze by poczuć je w sercu, nie tylko za oknem :)
  wiesz, że uwielbiam wszystko co owsiane <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobają mi się te nowe zdjęcia :)
  U mnie wigilia klasowa w piątek...:)

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja wczoraj weszłam do znajomych na jednego grzańca, a wyszłam tak, że musiałam sobie zrobić wczesniejsze wolne. no i cóż... baaaaardzo długi weekend! ;)
  a tego smoothie musze spróbować!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...